Filtruj według

Smak karmy

Smak karmy

Karma Canun dla psów

Jest 7 produktów.

Aktywne filtry

Karmy dla psów marki Canun, co je wyróżnia?

Produkty marki Canun są znane ze swojej jakości oraz podejścia do sposobu wytwarzania karmy. Produkty tej marki powstają w ścisłej współpracy z hodowcami i doktorami weterynarii oraz dietetykami psów.

To co wyróżnia markę canun od innych karm, jest fakt, iż produkcja tej karmy jest ściśle kontrolowana na każdym etapie. Jako podstawowy składnik używany do produkcji tej karmy stosowane jest mięso suszone z jagnięciny, wieprzowiny oraz kurczaka. Dzięki innowacyjności w produkcji karmy i zorientowaniu się na bezkompromisowej jakości, karma canun zdobyła uznanie w wielu europejskich krajach (głównie Europa Południowa). Karma spełnia wszystkie niezbędne normy i posiada odpowiednie certyfikaty, które dopuszczają produkty tej marki na polski rynek.

Karmy Canun Opinie


Ta hiszpańska marka jest coraz bardziej popularna na polskim rynku ze względu na świetne opinie zarówno profesjonalnych hodowców jak i prywatnych wielbicieli psów. Szczególnie doceniana jest jakość poszczególnych składników karmy. Nie bez znaczenia są również odpowiednie ich proporcje. To dzięki temu, karma Canun jest jedną z najlepiej zbilansowanych karm na rynku. Dodatkową zaletą tej karmy jest jej przystępna cena.