Zestaw karmy dla psa

Jest 83 produktów.

Aktywne filtry

Zestaw karmy dla psów

Jesteś właścicielem psa i potrzebujesz zrobić zapas dla swojego pupila w dobrej cenie? Trafiłeś idealnie! Tylko u nas znajdziesz najlepszą karmę znanych marek w zestawach w korzystnych cenach. Dodatkowo w zależności od zestawu otrzymujesz również próbki nowych karm lub też przekąski do tresury. Dzięki temu, możesz dowolnie urozmaicać dzienny posiłek pieska lub go nagradzać za posłuszeństwo.

Dlaczego tak ważny przy wyborze karmy są opinie innych ludzi a nie tylko producenta? Ponieważ producenci karmy dla psów to firmy jak każda inna, a ich celem numer 1 zawsze będzie osiągnięcie zysku. Nie oznacza to, jednak że wszystkie firmy produkujące karmę dla psów są złe, ale z pewnością jest ich więcej niż kilka, które nie zasługują na drugie spojrzenie. Dlatego my, tworząc sklep internetowy uazora.pl przetestowaliśmy wiele karm i prześledziliśmy mnóstwo opinii, aby do swojego asortymentu dobrać tylko najlepsze z nich. 

Sklep internetowy u azora.pl, zawiera szeroką gamę karm mokrych oraz suchych. W naszym asortymencie zadbaliśmy o to, aby każdy z prezentowanych Państwu produktów był doskonale zbilansowany i zawierał wiele korzystnych składników odżywczych. Wszystko po to, aby Twój dorosły przyjaciel czy też szczeniak rozwijał się poprawnie i nie brakowało mu żadnych witamin, a przy tym nie zapadał na choroby. Ważne jest również to, że każda z prezentowanych karm dla psa posiada w swoim składzie w 100% świeże mięso i składniki pochodzenia zwierzęcego, a także warzywa i oleje, które bezpośrednio wpływają na walory smakowe, odporność Twojego czworonożnego przyjaciela oraz wygląd zwierzaka domowego. Ponadto składniki zawarte w karmach są lekkostrawne i naturalne, a podając odpowiednią ilość karmy, jaka została podana na opakowaniu nie przekarmisz pieska. 

Nie ma również znaczenia, czy Twój czworonożny przyjaciel jest niejadkiem, czy ma apetyt do jedzenia i pochłania wszystko co dostanie. W naszej ofercie znajdziesz tyle rodzaji karm i tyle mixów smakowych, że na pewno z łatwością dobierzesz coś dla pieska. 

Dlaczego warto kupować akurat u Azora? 

Nasz sklep posiada tylko sprawdzone produkty najlepszych marek. Tylko te karmy zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających piesków. Oprócz karm, znajdą Państwo u nas również materacyki i kocyki, przeznaczone właśnie dla Waszych pupili tylko w korzystnej cenie! Pamiętaj, że przy zamówieniu powyżej 99zł dostawa jest gratis!