Karma dla Kota w puszce

Jest 15 produktów.

Aktywne filtry

Karma dla kota w puszce

Pora karmienia jest najważniejszą porą dla Twojego kota. Karma dla kota w puszce to doskonała propozycja dla świadomych i odpowiedzialnych opiekunów. Dlaczego karma w puszce dla kota jest dobrą opcją? Te karmy są bardziej ekonomiczne i często zawierają dwie porcje produktu. Ważne jest, aby karmić kota odpowiednią ilością karmy, ponieważ zbyt duża jej ilość prowadzi do nadwagi, która może wpłynąć na zły stan zdrowia, a nawet skrócić życie pupila. Dlatego też ważne jest aby czytać tabele dawkowania, która znajduje się głównie na opakowaniu. Karma dla kotów w puszkach od lat jest najczęściej kupowanym produktem. Wielu producentów sięga po tę formę pakowania, ze względu na wygodę, a także z ekonomicznego punktu widzenia.

Karma dla kotów w puszce – zalety

Czy pakowanie mokrej karmy w puszce to faktycznie taki dobry pomysł? Oczywiście! Ten typ pakowania żywności sprawdza się zarówno dla małych zwierząt, jak i dorosłych osobników. Mokra karma dla kota zamknięta w puszce dość długo zachowuje swój zapach i smak. Ponadto takie zapakowanie żywności powoduje, że jest ona bezpieczna, chroniąc ją przed wczesnym zepsuciem. Gramatura tych puszek jest różna. Począwszy od malutkich opakowań, skończywszy nawet na 1200g. Taki zakup puszek jest bardzo ekonomiczny, szczególnie gdy masz w domu więcej niż jednego kota. Jest ona również dobrym typem opakowania, ponieważ do niej można włożyć różną konsystencję karmy. Mogą to być mięsne kawałki, galaretka czy też pasztety. Puszka karmy dla kota to doskonały sposób na zbilansowane i zdrowe żywienie kociaków w każdym wieku!

Warto przy tym pamiętać, że jeżeli karma nie zostanie zużyta do końca, należy ja szczelnie zamknąć i schować do lodówki. Istnieją pokrywki, które pomogą Ci w prawidłowy sposób przechowywać już otwartą puszkę w lodówce.

Dlaczego warto kupować akurat u Azora? 

Nasz sklep posiada w ofercie wszystko dla psa i kota, w tym karmy dla kota najlepszych marek. To sprawdzone produkty, które są uporządkowane w wygodny sposób na stronie internetowej: karmy dla kota według rodzaju lub karmy dla kota według wieku. Znajdziesz tu zarówno mokre karmy dla kota, jak i suche karmy dla kota. Co więcej, oferujemy również akcesoria dla kota, takie jak materacyki i kocyki tylko w korzystnej cenie, a także zdrowe przysmaki dla kota. Pamiętaj, że przy zamówieniu powyżej 99zł dostawa jest gratis!