Karma dla Kota w saszetkach

Jest 23 produktów.

Aktywne filtry

Karma dla kota w saszetkach

Dlaczego karma dla kota w saszetkach to dobry wybór? Pora karmienia jest najważniejszą porą dla Twojego kota. Karmy dla kota mają wiele różnych postaci. Mogą być zamknięte w większe lub mniejsze opakowania, saszetki lub puszki. Tak naprawdę, w jakim opakowaniu kupimy karmy, nie ma znaczenia. Znaczenie ma zawartość opakowania. Przy tak dużym wyborze, dlaczego warto wybrać akurat saszetki? Są one małe i podręczne. Ważne jest, aby karmić kota odpowiednią ilością karmy, ponieważ zbyt duża jej ilość prowadzi do nadwagi, która może prowadzić do złego stanu zdrowia i prawdopodobnie skrócić jego życie. Dlatego też karma w saszetkach dla kota jest wygodniejsza. Odpowiednia porcja karmy spowoduje, że nie zmarnujesz ani trochę i nie przekarmisz swojego pupila. 

Jakie zalety ma mokra karma dla kota w saszetkach?

Karma w saszetkach dla kota jest wygodna w użytkowaniu, dzięki temu, że ma mały format oraz proste otwarcie łatwo się ją otwiera i opróżnia. Nie potrzebujesz przy tym użycia noża czy nożyczek. Również przez niewielki wymiar możesz ją zabrać dosłownie wszędzie. Z łatwością możesz ją schować do plecaka czy torebki. Karma dla kota w saszetkach mało waży, co jest dodatkowym atutem. Dzięki temu masz ją zawsze przy sobie i w każdej chwili możesz łatwo i szybko nakarmić swojego kotka. Mokra karma dla kota w saszetkach jest również łatwa w przechowywaniu. W zależności od wieku i wielkości Twojego kociaka jedna mała saszetka jest jedną lub połową porcji. Dlatego nie musisz reszty karmy chować do lodówki i zabezpieczać. Od razu po wyjęciu tej karmy z saszetki, opakowanie wyrzucasz.

Kiedy sprawdzi się karma dla kota w saszetkach?

1. Jeżeli masz wyjazd służbowy i musisz zostawić swojego pupila z kimś innym, a jest to osoba, która nie wie, jak odmierzać karmę, karma dla kota w saszetkach jest wówczas świetnym rozwiązaniem.
2. Przydaje się również, gdy dużo pracujesz i nie masz ani głowy, ani czasu do odmierzenia porcji, wówczas taka saszetka jest idealna na szybki obiad dla Twojego kotka.
3. Na wakacjach, w podróży i u znajomych – mokra karma dla kota w saszetkach świetnie się sprawdzi! 

Dlaczego warto kupować akurat u Azora? 

Nasz sklep posiada w ofercie wszystko dla psa i kota, w tym karmy dla kota najlepszych marek. To sprawdzone produkty, które są uporządkowane w wygodny sposób na stronie internetowej: karmy dla kota według rodzaju lub karmy dla kota według wieku. Znajdziesz tu zarówno mokre karmy dla kota, jak i suche karmy dla kota. Co więcej, oferujemy również akcesoria dla kota, takie jak materacyki i kocyki tylko w korzystnej cenie, a także zdrowe przysmaki dla kota. Pamiętaj, że przy zamówieniu powyżej 99zł dostawa jest gratis!