Przysmaki treningowe dla psa

Jest 18 produktów.

Aktywne filtry

Przysmaki treningowe dla psa

Przysmaki treningowe dla psa stosowane podczas nauki komend to idealny sposób na nagradzanie dobrego zachowania Twojego pieska. Dzięki nim nie tylko nagrodzisz swojego pupila za dobre zachowanie przepyszną przekąską, ale też będziesz spokojny, że to, co mu podałeś jest smaczne i zdrowe. Podczas gdy prawie każdy pies uwielbia się uczyć, smakołyki dla psa do tresury dają mu dodatkową motywację. Niezależnie od tego, czy pracujesz nad podstawowym treningiem posłuszeństwa, czy czymś bardziej zaawansowanym, zrozumienie różnicy między niskowartościowymi i wysokowartościowymi smakołykami dla psów do treningu może mieć znaczenie, jeśli chodzi o sukces Twojego psa.

Przysmaki dla szczeniaka i dorosłego psa – idealne do tresury

Ogólnie rzecz biorąc, najlepsze smaczki treningowe dla psa to te, których możesz użyć, aby pomóc w szkoleniu psa. Oznacza to, że muszą być niewielkie i łatwe do podania. Przysmaki treningowe dla szczeniaka i dorosłego psa muszą być również łatwe do przeniesienia, abyś mógł je nosić ze sobą wszędzie. Wówczas trening staje się łatwy i wygodny do nauki oraz zabawy Twojego pupila. Jako bonus, przysmaki dla psa do tresury powinny być stosunkowo twarde, zwłaszcza jeśli zamierzasz trzymać je w kieszeni. Podczas treningu warto podawać przysmaki treningowe prosto do pyszczka naszego pupila, nie krusząc ani nie łamiąc ich, ponieważ może to rozpraszać i uniemożliwić psu pełne skupienie się na Tobie.

Jakie smakołyki do tresury psa wybrać?

Teraz gdy znasz już rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę, wybierając przysmaki dla psa, nadszedł czas, aby skupić się na tych, których powinieneś uniknąć podczas wybierania smakołyków treningowych. Krótko mówiąc, chcesz uniknąć używania smakołyków, które są bardzo duże lub trudne do zjedzenia dla twojego psa. Obejmuje to wiele komercyjnych "ciasteczek" dla psów. Są one po prostu zbyt duże, a chrupkość może nawet sprawić, że będą potencjalnym zagrożeniem zadławienia, ponieważ twój pies próbuje je szybko zjeść i przejść do następnej sztuczki. Im bardziej naturalne smakołyki treningowe dla psa, tym lepiej. Dobrze sprawdzi się np. saszetka treningowa dla psa lub specjalne smakołyki dla szczeniaka do podstawowej tresury. 

Dlaczego warto kupować przysmaki dla psa treningowe akurat u Azora? 

Nasz sklep posiada w ofercie wszystko dla psa i kota, w tym sprawdzone karmy dla psa oraz doskonałej jakości smakołyki dla psa. Tylko takie produkty są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających piesków. Przysmaki treningowe dla psa to jednak nie wszystko – znajdziesz tu również liczne akcesoria dla psów, takie jak materacyki i kocyki. Pamiętaj, że przy zamówieniu powyżej 99zł dostawa jest gratis!