Karma dla dorosłego psa

Jest 123 produktów.

Aktywne filtry

Karma dla dorosłego psa

Zastanawiasz się, jaka karma dla dorosłego psa będzie odpowiednia? Jesteś w dobrym miejscu. Ważnym momentem w życiu psa jest przejście z karmy dla szczeniąt na karmę dla dorosłych, gdy Twój pies jest w pełni dorosły. Od kiedy karma dla dorosłego? Zwykle zmiana żywienia ma miejsce w wieku od 12 do 18 miesięcy. Im większa rasa, tym dłużej zajmie im osiągnięcie pełnego rozmiaru. Wybrana karma dla psa dorosłego powinna zapewnić Twojemu pupilowi ​​zdrowie i energię. Wszystko zaczyna się od poznania nawyków żywieniowych, wieku i stylu życia Twojego psa.

Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać podczas karmienia dorosłego psa, jest upewnienie się, że pies spożywa kompletną i zbilansowaną dietą. Zacznij od sprawdzenia na etykietach opakowań czegoś, co nazywa się tabelą wartości odżywczych. Powinna zawierać ilości składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego rozwoju Twojego pupila oraz zawierać stwierdzenie, że żywność jest odpowiednia dla dorosłych psów lub dla wszystkich psów na różnym etapie życia. Ważne jest aby zapewnić pełnoporcjowe pożywienie. Dlatego to, jaka karma dla dorosłego psa będzie odpowiednia zależy od ilości białka, tłuszczy, minerałów i witamin. Zwróć uwagę również na rodzaj karmy – dla jednego pupila lepsza będzie sucha karma dla dorosłego psa, innym psiakom do gustu może bardziej przypadnie mokra karma dla dorosłego psa.

Karma dla psa dorosłego w ofercie uAzora

Karma dla dorosłych psów nie jest tak bogata w kalorie jak karma dla szczeniąt, co odzwierciedla zmniejszone zapotrzebowanie kaloryczne Twojego zwierzaka. Te pokarmy również ograniczają tłuszcz, a zamiast tego oferują psu zbilansowaną mieszankę białka i węglowodanów, a także niezbędne witaminy i minerały. U nas znajdziesz karmy dopasowane do potrzeb psów różnych ras i gabarytów, takie jak:

  • • karma dla labradora dorosłego,
  • • karma dla dorosłego yorka,
  • • karma dla psa owczarka niemieckiego,
  • • karma dla maltańczyka dorosłego.

Uwaga!

Kiedy już zdecydujesz się na karmę, wprowadzaj ją stopniowo, dodając codziennie trochę więcej nowej karmy do starej karmy przez kilka dni. Gdy Twój pies będzie jadł wyłącznie nową dietę, może minąć 3-4 tygodnie, zanim zauważysz zmiany w ogólnym wyglądzie i samopoczuciu Twojego psa. Jeśli jednak nie będzie chciał jeść lub zacznie chorować, zmień karmę.

Dlaczego warto kupować akurat u Azora?

Nasz sklep posiada wszystko dla psa i kota. Nasze karmy dla psa to sprawdzone produkty najlepszych marek. Znajduje się tu także specjalna karmy dla średnich psów, karma dla starego psa oraz karmy dla dużych psów. Proponujemy także akcesoria dla psów i smakowite treningowe przysmaki dla psa. A to wszystko w korzystnej cenie! Pamiętaj, że przy zamówieniu powyżej 99zł dostawa jest gratis!