Karma dla dorosłego psa

Jest 97 produktów.

Aktywne filtry

Karma dla dorosłego Psa

Ważnym momentem w życiu psa jest przejście z karmy dla szczeniąt na karmę dla dorosłych, gdy Twój pies jest w pełni dorosły, co zwykle ma miejsce w wieku od 12 do 18 miesięcy. Im większa rasa, tym dłużej zajmie im osiągnięcie pełnego rozmiaru. Wybór karmy dla dorosłych psów, która zapewni Twojemu pupilowi ​​zdrowie i energię, zaczyna się od poznania nawyków żywieniowych, wieku i stylu życia Twojego psa. Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać podczas karmienia dorosłego psa, jest upewnienie się, że pies spożywa kompletną i zbilansowaną dietą. Zacznij od sprawdzenia na etykietach opakowań czegoś, co nazywa się tabelą wartości odżywczych. Powinna zawierać ilości składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego rozwoju Twojego pupila oraz zawierać stwierdzenie, że żywność jest odpowiednia dla dorosłych psów lub dla wszystkich psów na różnym etapie życia. Ważne jest aby zapewnić pełnoporcjowe pożywienie. Dlatego odpowiednia karma, powinna zapewnić zwierzęciu dopasowaną ilość białka, tłuszczy, minerałów i witamin. Karma dla dorosłych psów nie jest tak bogata w kalorie jak karma dla szczeniąt, co odzwierciedla zmniejszone zapotrzebowanie kaloryczne Twojego zwierzaka. Te pokarmy również ograniczają tłuszcz, a zamiast tego oferują psu zbilansowaną mieszankę białka i węglowodanów, a także niezbędne witaminy i minerały. 

Uwaga!

Kiedy już zdecydujesz się na jedzenie, wprowadzają ją stopniowo, dodając codziennie trochę więcej nowej karmy do starej karmy przez kilka dni. Gdy Twój pies będzie jadł wyłącznie nową dietę, może minąć 3-4 tygodnie, zanim zauważysz zmiany w ogólnym wyglądzie i samopoczuciu Twojego psa. Jeśli jednak Twój pies nie będzie chciał jeść lub zacznie chorować, zmień karmę.

Dlaczego warto kupować akurat u Azora?

Nasz sklep posiada tylko sprawdzone produkty najlepszych marek. Tylko te karmy zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających piesków. Oprócz karm, znajdą Państwo u nas również materacyki i kocyki, przeznaczone właśnie dla Waszych pupili tylko w korzystnej cenie! Pamiętaj, że przy zamówieniu powyżej 99zł dostawa jest gratis!