Alpha Spirit - karma półwilgotna

Jest 3 produktów.

Aktywne filtry

Alpha spirit karma półwilgotna

Alpha Spirit to jedna z najlepszych alternatyw dla karmienia psów. Karma wzmacnia układ odpornościowy psa, poprawia jego futro i skórę oraz chroni przed anemią, zawierając żelazo w pokarmie. Są one wzbogacone o niezbędne składniki odżywcze dla psa, takie jak Omega-3 i 6, biotyna czy witamina A. Producent w swoich karmach dostarcza niezbędnych dawek białka dla dorosłego psa, który rozwija aktywność fizyczną. Pasze te mają wysokiej jakości mięso i świeże ryby, unikając dodawania odwodnionego mięsa lub mąki, co przekłada się na jakość karmy, która zapewnia już w niewielkiej ilości wszystko, czego potrzebuje Twój pupil. Białka są niezbędne dla mięśni i do rozwijania ich codziennej aktywności.

W ofercie znajdziesz produkty wytworzone z ryb i mięsa. Półmokra karma z rybą dostarcza wysokiej jakości białka ze świeżych ryb, które również dostarczają kwasy Omega-3 i 6, aby utrzymać sierść i skórę w idealnym stanie. Dzięki nim możesz zapobiec problemom ze stawami, a także w przypadku problemów sercowo-naczyniowych. Karma zawierająca kaczkę natomiast zawiera świeże mięso z kaczki, indyka i kurczaka. Te chude białka oferują świetną jakość, przeznaczoną dla psa, który potrzebuje białka sprzyjającego utrzymaniu prawidłowej wagi.

Jak w każdej marce paszowej, mają asortyment specjalnie przygotowany dla szczeniaka. W tym okresie ich potrzeby są bardzo różne, więc potrzebują specjalnej diety. Karma półmokra zawiera niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, aby promować rozwój poznawczy i wapń dla kości w fazie wzrostu.

W firmie Alpha Spirit nie tylko znajdujemy jedzenie, aby codziennie odżywiać naszego zwierzaka, ale także pyszne przekąski, paluszki i kości szynki, które mogą służyć jako nagroda za trening lub jako proste prezenty, które dostarczamy w ciągu dnia.

Przekąski są sprzedawane w małych pojedynczych porcjach, które są znacznie bardziej odpowiednie do podawania psu. Tego typu przekąski nie powinny być podstawą karmienia psa, ale nagrodą, którą zapewniamy tylko od czasu do czasu. Dlatego ważne jest, aby podawać tylko niewielką dietę na raz.

Paluszki to kolejna z tych nagród dla Twojego pupila, które są również łatwe do przenoszenia i trzymania. Wykonane z naturalnej żywności, paluszki są pakowane pojedynczo.

Kości szynki natomiast są pokarmem wypełnionym składnikami odżywczymi, który zapewni psu smaczną zabawę i naukę. Są to w 100% kości świni serrano. Będzie źródłem białka, wapnia, a zwłaszcza szczęścia dla psa.

Dlaczego warto kupować akurat u Azora? 

Nasz sklep posiada tylko sprawdzone produkty najlepszych marek. Tylko te karmy zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających piesków. Oprócz karm, znajdą Państwo u nas również materacyki i kocyki, przeznaczone właśnie dla Waszych pupili tylko w korzystnej cenie! Pamiętaj, że przy zamówieniu powyżej 99zł dostawa jest gratis!