Akcesoria dla psa

Jest 41 produktów.

Aktywne filtry

Akcesoria dla Psa

Jeśli posiadasz psa lub kiedykolwiek byłeś w pobliżu kogoś, kto go posiada, zgodzisz się, że opieka nad nim może być wyzwaniem, tak jak opieka nad małym dzieckiem. Potrzebują dużo miłości, uwagi i dobrej opieki. Podobnie jak w przypadku dzieci, dostępnych jest wiele rzeczy, które ułatwią Ci pracę i uczynią życie Twojego psiaka bardziej komfortowym. Oprócz zdrowego jedzenia, Twój pupil potrzebuje również rozrywki i swojego miejsca, gdzie czuje się bezpieczny i może odpocząć. Na pewno w domu masz wiele rzeczy, które są niezbędne na co dzień. Są to zabawki, które uwielbia, obroża z identyfikatorem, smycz oraz legowisko. Te wszystkie akcesoria pozwalają na jego bezpieczeństwo, zachęcają do zabawy oraz zapewniają odpoczynek. 

W naszym sklepie znajdziecie Państwo głownie materace ortopedyczne/legowiska oraz kocyki. Oba są niezbędne, aby zapewnić Twojemu psu wygodę, zdrowie i ciepło. Główną misją ortopedycznych materacy dla psów to łagodzenie bólu i zmniejsza, w miarę możliwości, fizyczne pogorszenie stanu psa. W naszej ofercie znajdziesz materac z wysokoeleastyczną pianką z pamięcią kształtu. Obecnie jest to najlepszy odpoczynek, ponieważ równomiernie rozkłada nacisk ciężaru psa, podpierając jego układ szkieletowy. Materac ortopedyczny dla psów to również dobry odpoczynek. Jest on dobrym towarzyszem do koca, który również u znajdziesz u nas. Ten wysoko gatunkowy, lekki wyrób jest idealnym dodatkiem, szczególnie w zimną pogodę. Jest miękki i przyjazny dla Twojego czworonożnego przyjaciela. Możesz go używać w klatce, rozłożyć na sofie lub przykryć psa w samochodzie, aby zapewnić ciepło i wygodę. Należy jednak pamiętać, że istnieją różne wielkości. Dlatego przed przystąpieniem do zakupu sprawdź wymiary, aby nie był za mały. Twój pupil powinien czuć się w nim komfortowo niezależnie od pory roku.

Dlaczego warto kupować akurat u Azora? 

Nasz asortyment posiada tylko sprawdzone produkty najlepszych marek. Tylko te karmy zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających piesków. Oprócz karm, znajdą Państwo u nas również materacyki i kocyki, przeznaczone właśnie dla Waszych pupili tylko w korzystnej cenie! Pamiętaj, że przy zamówieniu powyżej 99zł dostawa jest gratis!