Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Waga netto

Waga netto

Rodzaj karmy

Rodzaj karmy

Rodzaj opakowania

Rodzaj opakowania

Marka

Marka

Karma bezzbożowa

Karma bezzbożowa

Karma bez glutenu

Karma bez glutenu

Smak karmy

Smak karmy

Zestawy karm

Jest 119 produktów.

Aktywne filtry

Zestawy

Wszyscy właściciele psów oraz kotów chcą jak najlepiej dla swoich zwierząt, a jedną z najważniejszych decyzji, jakie mogą podjąć, jest wybór odpowiedniej i zdrowej karmy. Niezależnie od tego, czy jesteś nowym właścicielem zwierząt domowych, czy doświadczonym hodowcą, ponieważ ta decyzja może być dość zniechęcająca. Przy tak wielu różnych markach, musisz jak najlepiej określić, co jest odpowiednie dla Twojego pupila! Warto wówczas zajrzeć na fora i inne dostępne kanały informacji. Nie polegaj wyłącznie na opinii producenta, ale również na zdaniu innych ludzi, którzy daną karmę użytkowali. Każdy zwierzak jest inny, inaczej reaguje na karmę. Jedne będę ochoczą jeść każdą z dostępnych na rynku, innym nie posmakuje smak, a jeszcze inne będą mieć dolegliwości żołądkowe. Dlatego dobrze jest rozważyć każdą informację. Najbardziej korzystnym rozwiązaniem przy zakupie karmy są na pewno zestawy, ponieważ można zakupić je wówczas taniej, ale również zestaw posiada kilka smaków czy rodzaji karm, które za grosze możesz przetestować, nie martwiąc się o to że resztę karmy z puszki musisz wyrzucić czy oddać sąsiadowi. Zestawy często zawierają przekąski, które zachęcą Twojego zwierzaka do współpracy, czy tresury. 

Jaka jest najlepsza karma dla psa i kota?

Najlepsza karma dla psów i kotów będzie się różna w zależności od wielu czynników takich, jak: wiek,  rasa, waga, sposób życia, a także indywidualne potrzeby żywieniowe i zdrowotne. 

Ile karmy potrzebują nasi pupile?

Karm swojego pupila tylko w takiej ilości, ile potrzebują, aby utrzymać zdrową wagę i odpowiedni poziom aktywności. Ilości będą się znacznie różnić w zależności od naszego zwierzęcia domowego, ale tabele karmienia powinny pomóc w ustaleniu właściwych ilości.

Dlaczego warto kupować akurat u Azora? 

Nasz sklep posiada tylko sprawdzone produkty najlepszych marek. Tylko te karmy zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających piesków. Oprócz karm, znajdą Państwo u nas również materacyki i kocyki, przeznaczone właśnie dla Waszych pupili tylko w korzystnej cenie! Pamiętaj, że przy zamówieniu powyżej 99zł dostawa jest gratis!