Karma dla kota - podział wg rodzaju

Jest 44 produktów.

Aktywne filtry

Karma dla kota - podział wg rodzaju

Wybierając karmę patrzymy się zarówno na skład jak i opakowanie. Za ten jakie opakowanie wybrać?

Dla Twojego kociego przyjaciela pora posiłku jest najważniejszą porą w ciągu dnia. Karmy dla kota mają wiele różnych postaci. Mogą być zamknięte w większe lub mniejsze opakowania, saszetki, tacki lub puszki. Tak naprawdę w jakim opakowaniu kupimy karmy, nie ma znaczenia. Znaczenie ma zawartość opakowania. Przy tak dużym wyborze kierujesz się zarówno kwestią ekonomiczną jak i wygodą. Analizując różne warianty opakowań możesz wybrać jeden rodzaj, albo zrobić ich mix. Nie ma czegoś takiego jak najlepszy jego wybór lub najgorszy. Tutaj wszystko zależy od wieku, wielkości i sytuacji. Mając małego kociaka nie kupisz przecież od razu puszki 400g lub też mając dorosłego kota lub kilka kotów nie kupisz wyłącznie saszetek po 100g. W sytuacji natomiast, gdy zmieniasz sposób żywienia, lub też wprowadzasz nowy rodzaj lub też smak nie podasz od razu pełnej porcji. Te aspekty kocich właścicieli są im doskonale znane. Dlatego producenci wychodząc im na przeciw, pakując swoje karmy w różne opakowania. Każde z dostępnych opakowań wpływa doskonale na przechowanie oraz chroni smak i zapach, wraz z wartościami odżywczymi. Dostarczając w ten sposób tego co potrzebuje Twój pupil. 

Każde z opakowań ma zalety. Tacki są małe, poręczne i możesz je zabrać dosłownie wszędzie. W dodatku świetnie sprawdzą się jako miseczka. Saszetki natomiast podobnie jak tacki sprawdzą się w każdej sytuacji oraz przy małych kotkach, których porcje są nie wielkie. Puszki natomiast są bardziej ekonomiczne. Sprawdzą się idealnie przy kotach dorosłych lub przy liczebniejszej gromadce. 

Jednak bez znaczenia, jakie jest opakowanie smak i zapach zostaje taki sam. 

Dlaczego warto kupować akurat u Azora? 

Nasz sklep posiada tylko sprawdzone produkty najlepszych marek. Tylko te karmy zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających kotków. Oprócz karm, znajdą Państwo u nas również materacyki i kocyki, przeznaczone właśnie dla Waszych pupili tylko w korzystnej cenie! Pamiętaj, że przy zamówieniu powyżej 99zł dostawa jest gratis!